Naujienos

Pagalba beglobiams gyvūnams iš Kauno tardymo izoliatoriaus

Kauno tardymo izoliatoriuje gruodžio mėnesį organizuotos akcijos „Šiltos pėdutės“ ir „Tebūnie Kalėdos visiems“, skirtos padėti gyvūnų globos namuose esantiems gyvūnams, atkreipti dėmesį į šią šiuo metu itin aktualią gyvūnų globos namams problemą, kai prieglaudos yra perpildytos, o gatvėse žiemos metu beglobiams gyvūnams yra pavojingiausia.

Akcijos „Šiltos pėdutės“ metu nuteistieji, atliekantys ūkio darbus, iš antrinių žaliavų pagamino 20 guolių beglobiams gyvūnams, kurie buvo pristatyti ir padovanoti gyvūnų prieglaudai „Keturkojo viltis“.

„Akcijos idėją įkvėpė meilė gyvūnams ir gamtai, o įgyvendinti ją padėjo du nuteistieji, pagaminę guoliukus iš nenaudojamų čiužinių, pagalvių ir baldinės medžiagos mažiau nei per mėnesį“, – teigė Resocializacijos skyriaus specialistė Lina Kasparienė ir Saugumo valdymo skyriaus specialistė Eglė Kalaušienė, organizavusios šią akciją beglobiams. Prieglaudos, kurioje šiuo metu yra 70 šuniukų, įkūrėjas Eimantas maloniai sutiko įstaigos darbuotojus, dėkojo už dovanas ir sakė, kad guolių jiems labai reikėjo.

Kitos akcijos „Tebūnie Kalėdos visiems“ metu įstaigos darbuotojai, jų artimieji buvo kviečiami aukoti beglobiams gyvūnams maisto, kraiko, žaislų, rūbelių. Visos akcijos metu surinktos dovanos mažiesiems draugams bus taip pat nuvežtos į gyvūnų globos namus.

Dėkojame visiems dovanojusiems už gerumą. Parama palengvins gyvūnų prieglaudos darbuotojų kasdienybę prižiūrint ir rūpinantis keturkojais.

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 27 d. 13:07

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?