Naujienos

Motyvuojantys susitikimai su charizmatiškuoju pastoriumi praskaidrina nuteistųjų kasdienybę

Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus nuteistieji antrą kartą nuotoliniu būdu dalyvavo tiesioginėje transliacijoje, susitinkant su Klaipėdos m. krikščionių protestantų bažnyčios „Gyvenimas ir ramybė“ charizmatiškuoju pastoriumi Jevgenijumi Semčenko bei jo pritariančiuoju ansambliu.
Kaip visada savo susitikimą su nuteistaisiais Jevgenijus pradėjo malda,  nuteistiesiems palinkėjo stiprybės, gėrio, šviesos ir tikėjimo. Įkvepianti pastoriaus kalba apie žmogaus pyktį ir Dievo malonę, palaiminimą, pasitikėjimą bei atlaidumą nepaliko abejingų. Pamokslo intarpuose skambėjo gerai žinomų dainų muzika, kurioms visa širdimi pritarė ir nuteistieji. Pastoriaus pozityvumo ir užvedančios energijos kupinas pamokslas, išmintis bei sielos gelmes paliečianti muzika leido nuteistiesiems  ne tik susimąstyti apie gyvenimo prasmę, žmogaus paskirtį, bet ir paliko daugybę gerų emocijų, pozityvios, džiaugsmingos energijos.
Susitikimai su charizmatiškuoju šios bažnyčios pastoriumi Jevgenijumi Semčenko visada laukiami, o ypač dabar, karantino metu, kai apribotos visos susitikimų galimybės. Tad tokie susitikimai nors ir nuotoliniu būdu labai praskaidrina nuteistųjų kasdienybę. Tai - viena iš stipresnių ir svarbesnių nuteistųjų motyvacijos priemonių, padedanti atrasti save iš naujo ir tapti geresniu žmogumi. Kiekvieną kartą į susitikimus su pastorium susirenka vis daugiau nuteistųjų.
Bažnyčia „Gyvenimas ir ramybė“ teikia dvasinę ir socialinę pagalbą nuteistiesiems, padeda įveikti jų turimus emocinius, elgesio ir adaptacijos sunkumus, teikia individualią dvasinę ir sielovadinę pagalbą, veda grupinius užsiėmimus dvasine ir kitokia tematika, kartu su nuteistaisiais vykdo bendrus projektus.

Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 25 d. 10:42

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos