Naujienos

Susitikimas su darbuotojais Alytaus pataisos namuose

2018-09-12

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos vadovybės iniciatyva 2018 m. rugsėjo 11 d. Alytaus pataisos namuose buvo surengtas pataisos įstaigų ir tardymo izoliatorių darbuotojų (taip pat profesinių sąjungų narių) susirinkimas.

Rengiantis susirinkimui darbuotojų atstovų buvo prašoma pristatyti opiausias įstaigos, kurioje dirba, problemas dėl darbuotojų darbo sąlygų gerinimo bei siūlymus, kaip jas būtų galima spręsti.

Kalėjimų departamento direktorius Robertas Krikštaponis išklausė darbuotojų nuomones dėl tarnybinių uniformų poreikio, aprūpinimo specialiosiomis priemonėmis, darbuotojams skirtų patalpų gerinimo. Vadovas planuoja artimiausiu metu lankytis visose įstaigose ir susitikti su darbuotojais.

Alytaus pataisos namuose vykusiame susitikime su darbuotojais dalyvavęs teisingumo viceministras Ernestas Jurkonis informavo apie ekonominį ir vadybinį artėjančio šešių Kalėjimų departamentui pavaldžių įstaigų sujungimo efektą, diskutavo su darbuotojais apie statuto keitimo proceso problemas.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. rugsėjo 12 d. 11:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos