Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Organizuotas pasitarimas tarp bausmių vykdymo įstaigų ir teismo rūmų atstovų

Kalėjimų departamentas, siekdamas užtikrinti laisvės atėmimo vietų įstaigų ir teismų bendradarbiavimą, Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje organizavo pasitarimą su Kauno tardymo izoliatoriaus ir Kauno apylinkės teismo Kaišiadorių rūmų atstovais.

Pasitarimo metu išsiaiškinta, kaip užtikrinti teikiamų teismui dokumentų kokybę, aptarti klausimai, susiję su lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos taikymu, nusikalstamo elgesio rizikos vertinimu. Taip pat pristatyta rizikos ir atsako į intervencijas artimiausioje ateityje vertinimo metodika START:AV, skirta delinkventinių jaunuolių nepalankaus elgesio pasekmių rizikai įvertinti.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos ir Kauno tardymo izoliatoriaus Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijų pirmininkai parengė pristatymus apie lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos eigą 2022 metais, pristatė statistinius duomenis, pagrindinę problematiką. Pasitarimo metu konstruktyviai ir geranoriškai bendradarbiaujant aptarti visoms pasitarime dalyvavusioms institucijoms aktualūs klausimai. 

 

Informacija atnaujinta 2022 m. gruodžio 22 d. 14:08