Naujienos

Besimokantys nuteistieji pasveikino mokytojus

Tarptautinės mokytojų dienos proga moksleiviai stengiasi išradingai pasveikinti savo mokytojus, profesinę šventę paversti įsimintina nuoširdžių padėkų mokytojams diena. Savo mokytojus šiandien sveikino ir Šiaulių tardymo izoliatoriuje veikiančio Šiaulių Saulėtekio gimnazijos skyriaus moksleiviai. Resocializacijos skyriaus specialistė Edita Gedvilaitė pasakojo, kad besimokantieji suimtieji ir nuteistieji Mokytojo dienai ruošėsi iš anksto: gamino gėles, kūrė atvirukus ir plakatus. Į pamokas atvykę mokytojai liko maloniai nustebinti besimokančiųjų nuteistųjų ir suimtųjų pastangomis savo mokytojams sukurti jaukią šventę – klasė tapo neatpažįstamai šventiška. Mokytojams jie linkėjo didžiausios sėkmės ir kantrybės, profesinio tobulėjimo ir išlikti šviesa, padedančia surasti tikrąsias vertybes.

Šiais metais mokytis Saulėtekio gimnazijos Šiaulių tardymo izoliatoriaus skyriuje panoro 59 suimtieji ar nuteistieji. „Dėl įvairių priežasčių neįgijusieji vidurinio ar pagrindinio išsilavinimo laisvėje, į mokyklos suolą grįžta būdami įkalinimo įstaigoje. Mokymosi procesas pareikalauja nemažai atkaklumo ir pastangų, tačiau mokytojų padedami dauguma siekia užsibrėžto tikslo – įgyti vidurinį išsilavinimą, atverianti daugiau kelių ir galimybių realizuoti save“, - sakė E. Gedvilaitė.

„Nuoširdžiausi sveikinimai Saulėtekio gimnazijos mokytojams, atliekantiems išties nelengvą misiją. Suaugusiųjų mokymas reikalauja iš mokytojų daug daugiau kantrybės, išminties, profesionalumo. Suimtiesiems ir nuteistiesiems pasisekė, kad jų ugdymu rūpinasi savo darbui pasišventę mokytojai“, - „Saulėtekio“ gimnazijos mokytojams gražių žodžių negailėjo Resocializacijos skyriaus viršininkė Ernesta Pauliukaitienė.

Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 5 d. 11:42