Naujienos

Teatralizuota vakaronė minint ypatingas datas

2019 m. kovo 7 d. Pravieniškių bendruomenės salė pavirto į Juodvarnių pilies, stūksančios lietuvių liaudies pasakoje „12 brolių, juodvarniais lakstančių“, karališkąją menę. „Lai šviesa nugali tamsą“ – taip vadinosi teatralizuotas renginys, skirtas paminėti Lietuvos bausmių vykdymo sistemos jubiliejines, Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Kodėl gi renginio formatu pasirinkta pasaka? Nes pasaka moko nugalėti visas kliūtis, būti dorais, garbingais piliečiais, galinčiais pasiaukoti dėl kitų! Pasaka paliečia ne tik mažųjų klausytojų širdis, bet ir sielas suaugusiųjų, kurie ją seka!

Vakaronei pradėta ruoštis dar sausio mėnesį. Smagu, kad iššūkių neišsigando Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Trečiojo sektoriaus nuteistieji. Jie tapo pagrindiniais aktoriais. Padedami specialisčių Sigutės Daniūnienės ir Airos Žurauskienės, Pusiaukelės namuose ir atvirojoje kolonijoje bausmę atliekantys nuteistieji repetavo, siuvosi kaukes, kepė karališkąjį tortą, aktyviai prisidėjo prie paruošiamųjų darbų. Intensyviai ruošėsi ir kolektyvai, kurie sutiko dalyvauti renginyje. Tai –Kaišiadorių Socialinių paslaugų centro Pravieniškių vaikų dienos centras, Rumšiškių kultūros centro folkloro ansamblis „Praviena“ ir Kauno Dainavos linijinių šokių kolektyvas „Rasos“. Na, o ar pavyko viską sujungti ir sukurti naują pasaką? Ar tiesa nugalėjo melą? Ar šviesa nugalėjo tamsą? Spręskite patys - į vakaronę atskridęs Paukščių atsiskyrėlis nufotografavo įdomiausias akimirkas.

Šventės pabaigoje renginyje dalyvavusiems kolektyvams už glaudų bendradarbiavimą buvo įteiktos Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos direktoriaus padėkos.

Renginį organizavo Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyrius, Pravieniškių seniūnija ir Pravieniškių bendruomenės veiklos centras.

 

Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 12 d. 16:16

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos