Naujienos

Paminėtos Pusiaukelės namų veiklos 2-osios metinės

2019 m. vasario 28 d. Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus Pusiaukelės namuose paminėtos Pusiaukelės namų veiklos 2-osios metinės.  

Šventinis vakaras prasidėjo nuo įkvepiančių žodžių visiems susirinkusiems. Vyriausioji specialistė palinkėjo visiems prasmingų pokyčių gyvenime. Prie vaišių stalo visi susėdo pakilia nuotaika, kur puikavosi Pusiaukelės namų nuteistųjų keptas obuolių pyragas ir kitos vaišės. Šventinį vakarą nuteistieji buvo pasiruošę pasakojimus apie gyvenimą Pusiaukelės namuose. Visi nuteistieji, pasiskirstę komandomis, iš anksto pasiruošė savo komandų pristatymus bei vaizdinėmis priemonėmis pristatė gyvenimo Pusiaukelės namuose ypatumus ir patirtis. Ši užduotis skatino nuteistuosius bendradarbiauti tarpusavyje, ieškoti bendrų sprendimų, lavino jų kūrybiškumą. Vienų komandų pristatymai pasižymėjo rimtumu ir darna, kitų komandų - humoru ir atkaklumu.

Šventinio vakaro metu buvo įteiktos Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos direktoriaus padėkos labiausiai pasižymėjusiems nusipelniusiems Pusiaukelės namų nuteistiesiems: už aktyvų dalyvavimą socialinės reabilitacijos priemonėse ir organizavimą, už gerus ir prasmingus visuomeninius darbus bei kt.

Šventinio vakaro akcentu nuteistiesiems tapo Pusiaukelės namų darbuotojų paskelbtos metų nominacijos. Tokios kaip metų atradimas, metų pažadukas, metų liežuvis, metų sąjunga, metų frazė, metų karjeros šuolis, metų iniciatyva ir kt.Nominacijų laimėtojams buvo įteikti specialūs medaliai.

Nuteistųjų šventinį vakarą organizavo Trečiojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus Pusiaukelės namų darbuotojai.

Šiuo metu Pravieniškių pusiaukelės namuose laisvės atėmimo bausmę atlieka 20 nuteistųjų.

Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 5 d. 15:22

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos