Naujienos

Pradėtas ikiteisminis tyrimas

2018-10-04

Spalio 2 dieną Vilniaus pataisos namuose atliekant nuteistųjų gyvenamosios patalpos apžiūrą vienas nuteistasis, bandydamas išbėgti iš patalpos, pastūmė pareigūną. Jam buvo nurodyta likti vietoje, tačiau nuteistasis reikalavimų nevykdė, todėl pareigūnas panaudojo fizinę jėgą.
Iškvietus daugiau pareigūnų, vienas iš kelių dešimčių nuteistųjų, buvusių šalia, vartodamas necenzūrinius žodžius, pradėjo grasinti pareigūnams fiziniu susidorojimu, bandė išprovokuoti kitus nuteistuosius masiniams neramumams, tačiau pareigūnai suvaldė situaciją ir nuteistieji išsiskirstė. Abu pareigūnų nurodymų nepaisę nuteistieji buvo izoliuoti.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 straipsnį „Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui“ ir 287 straipsnio pirmąją dalį „Grasinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui“. 

Kalėjimų departamento vadovybės pozicija dėl darbuotojų saugumo užtikrinimo yra principinga -  sąžiningai pareigas atliekančių darbuotojų teisės bus saugomos ir ginamos visomis teisėtomis priemonėmis.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. spalio 4 d. 10:35
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos