Naujienos

Kalėjimų departamente specialistams dr. E. Galavan (Airija) pristatė metodą, skirtą savižudybių rizikos mažinimui

2018-10-04

2018 m. spalio 3 d. Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos iniciatyva surengtas susitikimas su Bendradarbiavimu grįsto savižudybės rizikos vertinimo ir valdymo (CAMS) metodo tarptautiniu lektoriumi dr. Eoin Galavan (Airija), turinčiu ilgametę šio metodo taikymo patirtį. Lektorius yra vienas iš dviejų asmenų Europoje, turinčių teisę mokyti šio metodo ir teikti supervizijas apmokytiems specialistams.
CAMS metodas – tai moksliniais tyrimais pagrįstas pagalbos būdas asmenims, galvojantiems apie savižudybę. Jis padeda specialistui įvertinti savižudybės riziką, planuoti ir teikti tolimesnę pagalbą bei stebėti pagalbos teikimo efektyvumą. Tyrimų rezultatai rodo, kad šis metodas yra lankstus ir lengvai pritaikomas, o jo naudojimas ženkliai sumažina savižudybės riziką.
Susitikimo metu su bausmių vykdymo sistemos darbuotojais bei Policijos departamento, Karo medicinos tarnybos dr. Eoin Galavan pristatė CAMS metodą ir jo taikymo galimybes bei patirtį teisėsaugos institucijose.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. spalio 4 d. 10:38
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos