Naujienos

Į naujai įrengtas patalpas Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-iajame sektoriuje perkelti nuteistieji nėjo pusryčiauti

2018-10-01

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-iajame sektoriuje, baigus remonto darbus, iš kitų lokalinių sektorių buvo perkelti 310 nuteistųjų.

Rakinamose šio sektoriaus patalpose, kuriose papildomai įrengta ir mobiliųjų telefonų detektavimo sistema, yra tinkamos sąlygos užtikrinti nuteistųjų dienotvarkės režimą, discipliną, veikia dinaminės apsaugos modelis, kurį taikant modernizuotos apsaugos sistemos ir aktyviai vykdomos prevencinės užimtumo priemonės.

Disciplinos ir režimo užtikrinimo priemonės Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3-iajame sektoriuje sukėlė nuteistųjų pasipiktinimą – šiandien beveik 300 nuteistųjų, nepatenkinti, neva, griežtesnėmis laikymo sąlygomis, nėjo pusryčiauti.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos administracija šiuo metu vykdo prevencinius pokalbius, peržiūri nuteistųjų dienotvarkes, aiškina teisės aktų įgyvendinimo tvarką, bausmių vykdymo kodekso nuostatas.

Kalėjimų departamento direktorius Robertas Krikštaponis ne kartą yra akcentavęs, kad teisės aktų nustatyta disciplina turi būti atstatyta ir pareigūnai imsis visų priemonių, kad įkalinimo įstaigose būtų įgyvendinta nuteistųjų teisių, pareigų ir atsakomybės visuma.

 

Papildyta: Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 3 -iame sektoriuje nuteistųjų pietūs vyko įprastu režimu.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. spalio 1 d. 15:50
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos