Naujienos

Seminaras Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre

2019-04-09

2019 m. balandžio 8 d. Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus specialistas Valdemaras Kazakas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre surengė seminarą apie psichiką veikiančių medžiagų tarp nepilnamečių vartojimo riziką bei prevenciją švietimo įstaigose Vilniaus mieste esančių švietimo įstaigų darbuotojams.

Įvairių mokymo įstaigų darbuotojams buvo suteiktos bendros žinios apie priklausomybes sukeliančias medžiagas ir jų vartojimo priežastys. Seminaro metu pristatyti veiksmingiausi ir efektyviausi narkotinių (psichotropinių) medžiagų vartojimo problemų sprendimo būdai, siekiant užkirsti kelią socialinės rizikos veiksniams formuojant jauno žmogaus sveiką gyvenseną, ugdant atsparumą neigiamiems reiškiniams dar prieš susiduriant su jais.

Susitikimo su seminaro dalyviais metu, buvo pristatyta informacija apie naujas sintetines narkotines (psichotropines) medžiagas, jų rūšis bei riziką sveikatai jų pavartojus (psichiniai ir fiziniai požymiai), suteikta aktualiausia šiai dienai informacija.

Seminaro dalyviams buvo rodomi prevenciniai filmukai, pristatyta keletas aktyvių metodų. Be to, kiekvienas klausytojas turėjo progą susipažinti su pataisos sistemoje dirbančių pareigūnų darbu, atliekamu nustatant psichiką veikiančių medžiagų vartojimo faktus.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 9 d. 16:55
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos