Naujienos

Pasaulinė sveikatos diena pažymėta sporto švente

2019-04-09

Balandžio 7-ąją pasaulyje buvo minima Pasaulinė sveikatos diena. Šios dienos minėjimas, tai puiki galimybė atkreipti kiekvieno iš mūsų dėmesį į savo sveikatą, jos stiprinimą, todėl Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai suorganizavo sporto šventę 1-o ir 3-io būrio nuteistiesiems.

Sporto šventėje dalyvavo keturios komandos. Renginio metu buvo traukiama virvė, surengtos estafetės, kurios jau ne kartą išbandytos Pirmajame sektoriuje ir labai mėgstamos nuteistųjų. Šios estafetės reikalauja ne tik greitumo, tačiau ir komandinio sąmoningumo, staigaus ir logiško mąstymo priimant sprendimus, kurie nulemia komandos sėkmę ir laimėjimą.

Varžybų nugalėtojais tapo stipriausios, greičiausios bei ištvermingiausios komandos dalyviai. Pirmų trijų vietų nugalėtojai apdovanoti prizais.

Sveikatingumui skirtais renginiais Resocializacijos skyriaus darbuotojai stengiasi atkreipti nuteistųjų dėmesį į save, susirūpinti savo sveikata ir skatinti juos propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę šiuo metu atlieka 658 nuteistieji.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 9 d. 10:19
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos