Naujienos

Nuteistiesiems organizuojama dvasinio ugdymo programa „ALFA“ kursas

2018-11-21

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-jaame sektoriuje Kauno arkivyskupijos Caritas vykdydamas programą „Benamystę išgyvenančiųjų ir nuteistųjų integracija“ nuo spalio pradžios kartu su 1-ojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus pareigūnais organizuoja  10 savaičių trukmės dvasinio ugdymo programos ALFA kursą.

Užsiėmimų metu Kauno arkivyskupijos Caritas savanoriai, kunigai pristato ir diskutuoja apie Dievo įsakymus, siekia perduoti esminę žinią, kad kiekvienas žmogus yra kviečiamas eiti vilties, tikėjimo ir meilės keliu. Šios programos viena iš sudedamųjų veiklų yra organizuoti sielovadinius susitikimus su nuteistaisiais.

Lapkričio 20-oji – Šventosios dvasios diena – nuteistiesiems, lankantiems ALFA kurso užsiėmimus, buvo ypatinga diena. Užsiėmimai, skirti Šventosios dvasios suvokimui ir suvokimui, kaip žmogus gali būti pripildytas Šventąja dvasia. Nuteistieji visą dieną turėjo galimybę bendrauti su Carito savanoriais ir kunigais, pasidalyti savo požiūriu ir asmeniniais patyrimais bei dalyvauti bendruose pietuose. Po pietų vyko dvasiniai pokalbiai bei klausomos išpažintys. Šv. Mišias aukojo Šiluvos klebonas Erastas Murauskas bei du kunigai misionieriai, atvykę iš Slovakijos. Šv. Mišių metu jiems talkino ir Šv. giesmes giedojo Kauno katalikiškos bendruomenės „Gyvieji akmenys“ nariai.  Taip pat buvo kalbama Užtarimo malda.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ajame sektoriuje laisvės atėmimo bausmę atlieka 577 nuteistieji.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. lapkričio 22 d. 09:07
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos