Naujienos

Mokymo centro atstovo pergalė senjorų šaudymo varžybose

2019-04-11

Lietuvos policijos ir Lietuvos policijos veteranų asociacijos surengtose šaudymo varžybose dalyvavęs Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centro Specialiųjų kompetencijų ugdymo skyriaus patarėjas Mindaugas Vaškevičius tapo nugalėtoju į atsargą išėjusių senjorų grupėje.

Į varžybas susirinko rekordinis dalyvių skaičius – net 91 šaulys. Akies ir rankos taiklumas išbandytas keliose grupėse: dirbančiųjų policijos sistemoje, išėjusių į atsargą ir bendroje moterų senjorių grupėje.

Dalyviams teko atlikti po du pratimus – šaudyti laikant ginklą kaire, dešine bei abiem rankomis. Kiekvienam šauliui reikėjo iššauti po 20 šūvių iš 15 ir 25 metrų atstumo.

Didžiausia konkurencija vyko tarp išėjusių į atsargą senjorų. Čia rungtyniavo net 63 šauliai, todėl mūsų kolegos pergalė varžybose - itin džiuginanti.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialiais šių metų policijos sporto renginių medaliais, diplomais, taurėmis ir prizais, kuriuos skyrė varžybų organizatoriai.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 11 d. 12:05
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos