Naujienos

2019 m. kovo mėnesio 7-8 d. Vilniuje vyksta CEP (Europos probacijos konfederacija) ir EuroPris (Europos kalėjimų ir pataisos tarnybų organizacija) Smurto artimoje aplinkoje ekspertų grupės posėdis

2019-03-07

CEP ir EuroPris sukurta kalėjimų ir probacijos ekspertų grupė siekia tobulinti nacionalinius norminius aktus ir skleisti gerąją praktiką, mažinant smurtą artimoje aplinkoje Europoje. Ekspertų grupė kelia smurto artimoje aplinkoje problemas bendradarbiaudama su specialistų organizacijomis, grupėmis ir ekspertais, siekdama gerinti valdymą, reabilitaciją ir skleisti informaciją.  CEP ir EuroPris smurto artimoje aplinkoje ekspertų grupę sudaro 12 Europos šalių atstovai. Vienas iš ekspertų - Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos regiono skyriaus viršininkas Vaidas Viršilas. Ekspertų grupės posėdžiai vyks kartą per metus vienoje iš valstybių narių.
Susitikimo metu ekspertai pristatys savo situaciją šalyje, pasidalins savo patirtimi. Posėdyje dalyvauja Hirsten Hawlitschek vykdomoji EuroPris direktorė, Willem van Der Brugge Gerneralinis CEP sekretorius.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 7 d. 16:46
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos