Naujienos

Kalėdinė iniciatyva – per 300 dovanų iš Panevėžio pataisos namų iškeliavo mažyliams

2018-12-11

Įgyvendinant bausmių vykdymo sistemos projektą „Kalėdinė dovana mažyliui“, Panevėžio pataisos namuose nuo lapkričio pradžios veikia Kalėdinės dirbtuvėlės. Visą lapkričio mėnesį nuteistosios mezgė kojinaites, pirštinaites, kepurytes, nėrė, mezgė ir siuvo žaisliukus, pakabukus, dėkliukus, apvėlė muiliukus, gamino sapnų gaudykles ir kitas mielas smulkmenas, kurios pradžiugintų vaikučius. Buvo sukurta per 300 dirbinių. Dalis dailiai supakuotų dovanų iškeliavo į labdaros ir paramos fondą „Gėrio trupinėlis“, dalis dar bus perduota Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams.

Priimti nuteistųjų rankdarbių ir žaislų bei aptarti bendradarbiavimo galimybių gruodžio 8 d. į Panevėžio pataisos namus atvyko paramos fondo „Gėrio trupinėlis“ įkūrėja, „TV Pagalbos“ gelbėtojų komandos narės Rūta Filejeva ir Irena Dervinienė. Viešnios džiaugėsi galėsiančios dovanas padovanoti labiausia jų stokojantiems – ligoniukams, daugiavaikėms ir socialinės rizikos šeimoms. Pasak Rūtos, žaislai keliaus ir į Trakus, ir į Vilnių, dalis jų liks ir Panevėžyje. Po gražios ir iškilmingos žaislų perdavimo ceremonijos, į kurią buvo pakviesta daugiau nei penkiasdešimt moterų – projekto dalyvių, viešnios liko pabendrauti, pasikalbėti apie aktualias bei opias socialines problemas Lietuvoje, padėkoti bei paskatinti moteris ir toliau su užsidegimu imtis gražių iniciatyvų.

Aptarusios bendradarbiavimo galimybes su paramos ir labdaros fondu, Socialinės reabilitacijos skyriaus darbuotojos dalyvavo 2018 m. gruodžio 8 d. Panevėžyje fondo organizuotame labdaros vakare, kuriame pačios turėjo progą perduoti pagamintus žaisliukus vaikučiams, taip pristatydamos įstaigoje vykdomas veiklas miesto bendruomenei, kuriomis siekiama keisti stigmatizuotą požiūrį į nuteistą asmenį.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 11 d. 09:48
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos