Naujienos

Priklausomybes turintys asmenys susipažino su suaugusiųjų alkoholikų vaikų programa

Vasario 15 dieną, minint Suaugusiųjų alkoholikų vaikų savaitę, Pravieniškių pataisos namų  Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre buvo organizuotas užsiėmimas, kurio metu nuteistieji buvo supažindinti su suaugusiųjų alkoholikų vaikų programa. Užsiėmimą organizavo Antrojo sektoriaus Resocializacijos skyriaus specialistai.
Suaugusiųjų alkoholikų vaikų programa - tai dvylikos žingsnių tradicijų programa vyrams ir moterims, kurie užaugo alkoholikų ar kitokioje disfunkcinėje šeimoje. Užsiėmimo tikslas - atkreipti sveikstančių nuteistųjų dėmesį į problemas, su kuriomis susiduria alkoholį vartojančių tėvų šeimose augantys ir jau suaugę vaikai,  padėti patiems ieškoti pagalbos. Artimųjų meilė, palaikymas, specialistų pagalba, dalyvavimas savipagalbos grupėse gali padėti suaugusiems alkoholikų vaikams spręsti problemas ir gyventi pilnavertį gyvenimą.
Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre nuolat vyksta anoniminių narkomanų, alkoholikų grupių užsiėmimai. Užduočių grupėse nuteistieji sveikstantys nuo priklausomybių pristato savo namų darbus iš pagrindinės terapijos. Grupės dalyviui pristatant darbą, kiti dalyviai klausosi, o po pristatymo visi kalba apie patirtis. Anoniminių alkoholikų, narkomanų savipagalbos grupių tikslas - skatinti nuteistuosius dalintis gyvenimo patirtimi, istorijomis, siekiant padėti sau ir kitiems sveikti nuo priklausomybių.

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 17 d. 16:18

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos