Naujienos

Užkardytas bandymas perduoti nuteistiesiems didelį kiekį draudžiamų medžiagų

2014 m. kovo 20 d., apie 22.30 val., Patrulių grupės pareigūnams  patruliuojant Pravieniškių II gyvenvietėje buvo pastebėtas įtartinas automobilis „Opel Astra“, kuris privažiavo prie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-osios valdybos apsauginės tvoros. Pastebėjęs patrulių automobilį,  „Opel Astra“ vairavęs asmuo nuvažiavo į gyvenamųjų namų kiemus.  

Automobilyje sėdėjo trys žmonės. Patruliams pasiteiravus, kokiu tikslu jie yra atvykę, pastarieji savo veiksmų nekomentavo, nenurodė, ką veikia netoli pataisos įstaigos tvoros.  Apie įvykį buvo informuotas Kaišiadorių policijos komisariato budėtojas.
Įtarę, kad atvykėliai gali turėti tikslą nuteistiesiems perduoti draudžiamus turėti daiktus, pareigūnai atliko automobilio apžiūrą. Kaip vėliau paaiškėjo, šie įtarimai pasitvirtino. Pareigūnai už vairuotojo sėdynės ant galinio kilimėlio pastebėjo gulintį mėlynos spalvos plastikinį maišelį. Jame rasti 5 paketai, pervynioti baltos spalvos, lipnia juosta.
Atlikus paketų apžiūrą, juose aptikti 9 mobiliojo ryšio telefonai,  9 mobiliojo ryšio telefonų kroviklių antgaliai, 19 SIM kortelių, 12 vienkartinių švirkštų su adatomis, 2 mobiliojo ryšio telefonų akumuliatoriai, 3 plastikiniai maišeliai su rusvos spalvos biria medžiaga, kaip įtariama mielėmis.
Paaiškėjo, kad automobilyje buvo  Kauno rajono gyventojai E. M., M. T., Kauno miesto gyventoja J. S.
 M.T. pareigūnams prisipažino, kad atvyko į Pravieniškes turėdamas tikslą perduoti draudžiamus turėti nuteistiesiems daiktus į 2-ąją valdybą. Sulaikyti asmenys ir paimti draudžiami daiktai perduoti Kaišiadorių policijai.  M.T. surašius administracinio teisės pažeidimo protokolą vyksta tolesnis įvykio aplinkybių  tyrimas.

 

Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 21 d. 16:25