Naujienos

VDU Botanikos sodo augmenija Kauno tardymo izoliatoriaus „Žaliosioms oazėms“

2021-11-09

Kauno tardymo izoliatoriuje bausmę atliekantiems asmenims, dalyvaujantiems socialiniame projekte „Žalioji oazė“, skirta VDU Botanikos sodo dovana – specialisto konsultacija ir daugiamečiai augalai, medeliai, dekoratyviniai krūmai.

Įstaigos darbuotojų kvietimu VDU Botanikos sodo medelyno vyresnysis specialistas Saulius Galvanauskas apsilankė įstaigoje ir, apžiūrėjęs teritoriją bei dirvožemį, kuriame bus sodinami augalai, pabendravęs bei išklausęs projekto „Žalioji oazė“ vykdytojus ir dalyvius, pakvietė juos atvykti į VDU Botanikos sodo medelyną pasiimti jo parinktos augmenijos.

VDU Botanikos sodo medelyno specialistas teigė, kad parinkti ir įstaigai dovanojami augalai (paprastasis ąžuolas, putinas, radastas šiurkštusis, eglė dygioji, sidabrakrūmis, lauksva, sedula geltonžiedė, riešutmedis graikinis, melsvė vienadienė) gerai prisitaiko prie esamo dirvožemio sąlygų, jie augs ir nesunyks po pasodinimo, o dygiąją eglę nuteistieji galės jau šiais metais puošti, kad kalėdiniu laikotarpiu ji džiugintų jaukumu ir šventine nuotaika.

Kauno tardymo izoliatorius dėkoja VDU Botanikos sodui už konsultaciją ir skirtą paramą, suteikusią galimybę atnaujinti „Žaliąsias oazes“. Dalyvaudami šiame projekte nuteistieji aktyviai prisideda prie aplinkos gerbūvio kūrimo, ugdo darbo ir socialinius įgūdžius bei mielai leidžia laisvalaikį pačių sutvarkytoje aplinkoje.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 9 d. 19:45