Naujienos

Priklausomybes turintiems nuteistiesiems – kuo efektyvesnė pagalba

2023-03-01

Lietuvos kalėjimų tarnybos (LKT) atstovai susitiko su Respublikinio priklausomybės ligų centro vadovybe ir aptarė, kaip teikti kuo efektyvesnę pagalbą žalingai psichoaktyvias medžiagas vartojantiems ir (ar) nuo jų priklausomiems nuteistiesiems.

 

Susitikime dalyvavo Lietuvos kalėjimų tarnybos Sveikatos priežiūros koordinavimo skyriaus vyriausias specialistas dr. Robertas Badaras ir Resocializacijos koordinavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Karpuška bei Respublikinio priklausomybės ligų centro direktorius dr. Emilis Subata ir direktoriaus pavaduotoja dr. Aušra Širvinskienė.

 

„Šiuo metu yra ypač aktualus tikslas siekti kokybiškos pagalbos žalingai vartojantiems psichoaktyvias medžiagas ir (ar) priklausomiems nuo jų nuteistiesiems. Teikti mokslu grįstas ir profesionalias paslaugas galime tik bendradarbiaudami su šios srities lyderiais ir vertinamais ekspertais“, - sako M. Karpuška.

 

Per susitikimą aptartos bendrų planų veiklos, suderintos gerosios praktikos mokymų LKT specialistams datos ir kiti aktualūs klausimai.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 1 d. 16:10