Naujienos

Nuteistasis moko kultūrizmo sporto kitus nuteistuosius

2023-03-06

Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ajame kalėjime bausmę atliekantis nuteistasis, ilgametis kultūrizmo sportininkas ir licencijuotas treneris savanoriškai pravedė įvadinę kultūrizmo treniruotę kitiems nuteistiesiems.  

 

Į užsiėmimą atvykę atviro tipo bausmės atlikimo vietoje bausmę atliekantys nuteistieji pirmiausia buvo supažindinti su pačia kultūrizmo sporto šaka, įvairiais  kiekvienai raumenų grupei skirtais pratimais, įvairiais klausimais apie mitybą. Motyvuodamas, kad sportas taptų įpročiu ir nuteistieji noriai pradėtų sportuoti, treneris mielai sutiko vesti  kultūrizmo treniruotes nuolat, keletą kartų per savaitę.

 

Savanoris nuteistasis liko patenkintas, kad kiti įvertino jo žinias ir patirtį, jam sportas – tai svarbi saviraiškos  ugdymo veikla. „Galvojau, kad kiti gali pasišaipyti, nesitikėjau tokio malonaus priėmimo ir tiek daug norinčių sportuoti“, – savo emocijomis dalijosi po užsiėmimo.

 

Kultūrizmo sporto, kaip ir kitų užsiėmimų, Kalėjimų tarnybos padaliniuose siekis – kad per užsiėmimus būtų mažinamas alkoholio ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimas, gerinama nuteistųjų fizinė ir psichologinė savijauta.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 6 d. 10:35