Naujienos

Marijampolės Pusiaukelės namų gyventojai dalyvavo vaikų dienos centro šventėje

2023-09-05

Lietuvos kalėjimų tarnybos Marijampolės kalėjimo Specializuotos atviro tipo bausmės atlikimo vietos (Pusiaukelės namų) gyventojai rugsėjo 4 d. dalyvavo VšĮ Degučių vaikų dienos centro renginyje „Sveikas, rugsėji“.

 

Šventės metu vyko centro lankytojų koncertas, kurio metu vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles ir dovanojo savo šypsenas. Pusiaukelės namų gyventojai mažiesiems padovanojo priemonių, kurių prireiks naujaisiais mokslo metais, o centro darbuotojoms – vieno nuteistojo gamintus rankų darbo atvirukus.

 

Centro direktorė įteikė padėką Pusiaukelės namų gyventojui, kuris šių metų liepos mėnesį kartu su savo darbdaviu inicijavo vaikų dienos centro remontą. Jo metu buvo sukurta dar jaukesnė ir patogesnė aplinka, tinkama ugdymui ar laisvalaikio veikloms organizuoti. Ypač smagu, kad visa tai buvo padaryta neatlygintinai. Kitas pusiaukelės namų gyventojas taip pat jau ne pirmą kartą savanoriškai prisideda prie vaikų gerovės sukūrimo. Jam taip pat buvo skirti nuoširdūs padėkos žodžiai.

 

Toks bendradarbiavimas skatina bendruomenę be išankstinių nuostatų priimti nuteistuosius, o šiems suteikia galimybę būti pilnaverte jos dalimi.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. rugsėjo 5 d. 19:01