Naujienos

Nuteistųjų teatro trupei – Šiaulių švietimo centro padėkos

2022-11-29

Jau į antrąjį kalėdinį spektaklį Šiaulių moksleivius pakvietusio Šiaulių tardymo izoliatoriaus nuteistųjų teatro aktoriams šį kartą teko ne tik maloni pareiga savo rankomis pagamintas dovanėles dalinti spektaklio žiūrovams, bet ir išgirsti gražius padėkos žodžius iš renginyje dalyvavusių Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centro atstovių Lolitos Lukoševičienės ir Audronės Gelžinienės. Jos meistriškai pasakos „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ veikėjus įkūnijusiems nuteistiesiems įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.

 

„Spektaklis paauglius įtraukė į nuotaikingą, pamokančią ir pozityvią istoriją, net skeptiškai nusiteikę pasijuto veikėjais ir tai yra puiku“, - įspūdžiais po renginio dalijosi švietimo specialistės. Jos pažymėjo, jei tik būtų galimybė, edukacinį šventišką spektaklį turėtų pamatyti daugiau vaikų.

 

Kalėdinė pasaka – antrasis Šiaulių tardymo izoliatoriaus nuteistųjų teatro trupės sukurtas spektaklis. Teatras sėkmingai debiutavo šių metų vasarą su pastatymu N. Gogolio pjesės „Revizorius“ motyvais. Lapkričio mėn. teatro aktoriai su šiuo spektakliu pradėjo gastroles po įkalinimo įstaigas, lankėsi Panevėžio pataisos namuose, kur sulaukė didžiulio žiūrovių palaikymo. Vaikams skirtas spektaklis – dar vienas sėkmingas projektas, teigiamai įvertintas tiek žiūrovų, tiek jį stebėjusių Šiaulių miesto švietimo centro specialistų.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 29 d. 16:24