Naujienos

Nuteistųjų sveikinimas Lietuvos bausmių vykdymo sistemos šimtmečio ir Pataisos pareigūnų profesinės šventės proga

Išgirsti padėką ir sveikinimą iš žmonių, kurie yra priversti atlikti laisvės atėmimo bausmę, izoliuoti nuo savo šeimų, artimųjų ir visos visuomenės, atrodytų keista... Už ką dėkoti, jei pataisos įstaiga viską atima ir apriboja? Tačiau Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo nuteistieji neliko abejingi ir nutarė pasveikinti įkalinimo įstaigos darbuotojus bei pataisos pareigūnus Lietuvos bausmių vykdymo sistemos šimtmečio ir Pataisos pareigūnų profesinės šventės proga.

Laisvės atėmimo bausmę Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime atliekantys nuteistieji savo iniciatyva bei padedami Resocializacijos skyriaus specialistės Mildos Šimkutės ir vyriausiosios psichologės Katažynos Kiatkovskos-Lukaševič savo dėkingumą su jais dirbančiais pareigūnais ir darbuotojais išreiškė sukurdami nuostabaus grožio žydinčius medžius, puokštes bei Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos žvaigždę. Šie medžiai, anot nuteistųjų, simbolizuoja bausmių vykdymo sistemos darbuotojų indėlį į kiekvieno nuteistojo gyvenimą, kuris skatina žmogų išsiskleisti tarsi gėlės žiedlapiui ir išeiti į visuomenę išryškinant ne blogąsias savo puses, o tas savybes, kurios padeda save realizuoti socialiai priimtinais būdais. Net vienas tinkamai ir laiku ištartas žodis ar frazė gali pakeisti kažkieno gyvenimą.

Nuoširdžiai sveikiname su Lietuvos bausmių vykdymo sistemos šimtmečiu ir Pataisos pareigūnų profesine švente. Ačiū, kad padedate būti šviesiu tamsoje!

 

Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo informacija

Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 12 d. 11:08

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos