Naujienos

Nuteistasis, laiku negrįžęs iš trumpalaikės išvykos, bus grąžintas į pataisos įstaigą

2019 m. rugpjūčio 11 d. apie 19.40 val. į Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją nustatytu laiku negrįžo nuteistasis, kuriam buvo suteikta teisė į trumpalaikę išvyką nuo 2019-08-09 19.00 val. iki 2019-08-11 19.00 val.

Lietuvos Respublikos bausmių vykdymo kodeksas numato, jog nuteistieji, atliekantys bausmę atvirosios kolonijos sąlygomis, jeigu neturi galiojančių nuobaudų už bausmės atlikimo metu padarytus teisės pažeidimus, kartą per savaitę iki dviejų parų ne darbo metu gali parvykti į Lietuvos Respublikos teritorijoje esančius namus ar aplankyti Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenančius artimuosius giminaičius.
Nuteistieji, kuriems suteikiama teisė į trumpalaikę išvyką, pasirašytinai supažindinami su išvykos taisyklėmis ir privalo sugrįžti į įstaigą nustatytu laiku. Nuteistajam negrįžus, nedelsiant buvo paskelbta jo paieška ir 2019 m. rugpjūčio 12 d. 14.30 val., bendradarbiaujant pataisos ir policijos pareigūnams, nuteistasis buvo sulaikytas Biržuose.
Dėl įvykio  Pravieniškių pataisos namai –atviroji kolonija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 242 straipsnį. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 12 d. 16:50

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos