Naujienos

Nesiliauja nuteistiesiems turėti draudžiamų daiktų permetimai į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmąjį įstaigos sektorių

2019 m. rugsėjo 26 d. apie 17.00 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje gautas budinčiojo pareigūno pranešimas apie atliekamų 3 paketų permetimą į gyvenamos zonos teritoriją. Permestus paketus perėmė nuteistieji, tačiau nedelsiant budinčios pamainos pareigūnams skubiai reagavus ir nubėgus į įvykio vietą buvo atliekamos kratos, kurių metu vienoje iš gyvenamųjų patalpų po grindimis buvo rasti ir paimti 3 paketai. Išardžius paketus juose rasti: 8 - mobiliojo ryšio telefonai, 32 - SIM kortelės.

Tą pačią dieną apie 22.04 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje gautas budinčiojo pareigūno pranešimas apie atliekamų 2 paketų permetimą į gyvenamos zonos teritoriją. Nedelsiant budinčiosios pamainos pareigūnams nubėgus į įvykio vietą vienas paketas buvo užkardytas, o kitą spėjo paimti nuteistieji. Išardžius minėtą paketą jame rasti: 3 - mobiliojo ryšio telefonai, SIM kortelė, mobiliojo ryšio telefono įkroviklis, laisvų rankų įranga, 5 - nenustatytos paskirties adatos.

Įstaigos pareigūnai ir toliau stengsis, visais įmanomais būdais, sumažinti nuteistiesiems neleistinų turėti daiktų, patekimą į įstaigą.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 30 d. 08:12

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos