Naujienos

Neįprastas talentas dekupažo technikoje

Lietuvos kalėjimų tarnybos Vilniaus kalėjime, kur daugelis nuteistųjų susiduria su iššūkiais ir ribojimais, neretai pasitaiko neįprastų talentų, kuriuos išryškina unikalus suvokimas ir gebėjimas savo sugebėjimus panaudoti kaip pajamų šaltinį. Vienas iš tokių talentų užsiimančių menine kūrybine veikla – dekupažo meistriškumas, kuris yra ne tik kūrybinės išraiškos forma, bet ir būdas išsiskirti, sukurti ir galiausiai užsidirbti.

 

Dauguma žmonių, įsitraukusių į dekupažo meną, naudoja brangias priemones, specialius paveikslėlius ir kokybiškus pagrindus. Tačiau vienas nuteistas nusprendė, kad viskas, ko jam reikia, gali būti rasta net pačioje paprasčiausioje buityje. Pasitelkęs senus laikraščius, dėžutes ir klijus, jis sukūrė ne tik paprastą, bet ir įdomų, žavingą animacinio filmo personažą – „mikimauzą“.

 

Tokio talento atskleidimas ir palaikymas gali suteikti kalėjimo nuteistiesiems ne tik galimybę užsiimti kūryba ir išreikšti save, bet ir suteikti jiems gebėjimą matyti grožį net paprasčiausiuose daiktuose.

Informacija atnaujinta 2023 m. lapkričio 14 d. 14:37