Naujienos

Mokymo centras dalyvavo parodoje „Studijos 2020“

2020-02-06

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras 2020 m. vasario 6–7 dienomis dalyvauja tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2020“.

 

Į stendą užsukusius lankytojus su pataisos pareigūno profesija supažindino Mokymo centro mokytojai, specialistai ir kursantai bei Kalėjimų departamentui pavaldžių įstaigų atstovai (Lietuvos probacijos tarnybos, Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus pataisos namų, Alytaus pataisos namų, Marijampolės pataisos namų ir Vilniaus pataisos namų).

 

Mokymo centro atstovai kvietė tapti pataisos pareigūnais ir atsakinėjo į besidominčiųjų klausimus apie Mokymo centro mokymo programas, mokymosi procesą, jo ypatumus ir karjeros galimybes laisvės atėmimo vietų įstaigose.

 

Parodoje „Studijos 2020“ lankėsi Lietuvos Respublikos teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir Kalėjimų departamento atstovai. Ministras bendravo su kursantais ir pareigūnais iš laisvės atėmimo vietų įstaigų, džiaugėsi kursantais, pasirinkusiais įdomią pataisos pareigūno profesiją.


 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 6 d. 18:10
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?