Naujienos

Kviečiame psichologus dirbti pataisos įstaigose

Tai, kad pataisos įstaigoje esantys žmonės turi problemų, neabejojama. Pakliuvę į įstaigą pirmą ar antrą ir daugiau kartų, jie tarsi pasako, kad patys nesusitvarko. Todėl greičiausiai vidinio pašaukimo vedami jiems į pagalbą ateina psichologai.

Mes orientuojamės į konkrečių psichologinių problemų sprendimą. Padedame plačiau pasižiūrėti į savo gyvenimišką situaciją, naujai įvertinti savo vaidmenį tame, kas vyksta, ir remiantis nauju matymu, keisti savo elgesį.

Ką veikiame irgi būdami už grotuotų langų ir durų? Spektras be galo platus: teikiame psichologines konsultacijas, įvertiname būseną naujai atvykusių asmenų, naudojant įvairius nusikalstamo elgesio rizikos įvertinimo instrumentus (metodikas,) įvertiname nuteistųjų nusikalstamo elgesio riziką, išskiriame kriminogeninius poreikius bei parenkame jų valdymui skirtas priemones, vykdome intervencines priemones – korekcines programas, rengiame socialinio tyrimo išvadas dėl nuteistųjų galimybės būti paleistiems anksčiau laiko bei išvadas dėl nuteistųjų iki gyvos galvos perkėlimo tolimesniam bausmės atlikimui, vykdome  autoagresyvaus bei suicidinio elgesio rizikos įvertinimus bei postvenciją ir prevenciją, vykdome psichoedukacinio pobūdžio teminius renginius, dėl priežiūros ypatumų teikiame rekomendacijas įstaigos struktūriniams padaliniams, kartu su kolegomis ieškome konstruktyvių įstaigoje laikomų asmenų problemų sprendimo būdų.

Mūsų klientas nėra tik sulaikytas ar nuteistas asmuo, tai visa įstaiga. Galime organizuoti psichoedukaciją ar kitą pagalbą pareigūnams bei suburti renginiui visą Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo bendruomenę.

Psichologinio darbo metu tenka išgyventi prieštaravimą, pyktį, atsidurti aklavietėje, nežinioje, o kartais kartu tobulėti.

Psichologai – jautri, drąsi ir stipri Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo dalis.

Kviečiame apsisprendusius psichologus pateikti reikiamus dokumentus Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo Personalo skyriui.

 

Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo informacija

Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 2 d. 11:26

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos