Naujienos

Kviečiame į nepilnamečių nuteistųjų ir suimtųjų tapybos parodą „Nupiešk Dievą, kuris yra šviesa, laisvė ir meilė“

Kviečiame į nepilnamečių nuteistųjų ir suimtųjų tapybos parodos „Nupiešk Dievą, kuris yra šviesa, laisvė ir meilė“ atidarymo šventę, kuri vyks spalio 6 d., antradienį, 18 val. Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje (Kauno sobore), Nepriklausomybės a. 14A, Kaune.

Kauno tardymo izoliatoriuje su nepilnamečiais nuteistaisiais ir suimtaisiais 2020 birželio–rugsėjo mėn. vyko sielovados-tapybos projektas „Nupiešk Dievą, kuris yra šviesa, laisvė, meilė“. Projekto metu 19 vaikinų nutapė po paveikslą religine tema.

Užsiėmimų tikslas buvo kitokiu būdu kalbėtis apie tikėjimą, pozityviai užimti jaunuolius, ypač ekstremalios situacijos metu, sukurti veiklą, kuri juos labiau įtrauktų.

Vaikinai tapė mažose grupelėse. Buvo kalbamasi apie Dievo įvaizdį, vaikinai galėjo pasirinkti kopijuoti ar patys kažką kurti. Pirmiausia vaikinai kūrė savo eskizus ant tokio pat dydžio popieriaus lapo, mokėsi komponuoti, maišyti spalvas. Vėliau keli susitikimai buvo skirti tapyti ant drobės.

Tai šviesos ir vilties vaikinų sielose paroda. Jos tikslas – užkalbinti visuomene, pakviesti savanoriauti, bendromis pastangomis siekti, kad nuteisti žmonės galėtų gauti daugiau asmeninio dėmesio, pasitikėjimo, išbandyti naujus dalykus, atrastų savo geriausiąją pusę, norą keistis ir kurti gražų gyvenimą. Parodos atidaryme tikimasi sulaukti mūsų savanorių, rėmėjų, kurie įsijungs į programą meniniais pasirodymais ir pasidalins savo įspūdžiais apie savanorystę.

Norinčius atidarymo šventėje pasisakyti, padainuoti ar kitaip prasmingai sudalyvauti, prašome suderinti iš anksto su projekto koordinatore Kauno tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialiste Fausta Palaimaite tel. 8 662 81 684. Labai laukiame visų.

Paroda vyks iki lapkričio 7 d. Kviečiame apsilankyti!

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 29 d. 10:21

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos