Naujienos

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namuose – renginių ciklas „Aš žinau! Aš galiu! Aš gavau darbą!“

Rugpjūčio-rugsėjo mėn. Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų auklėtiniams organizuojamas trijų renginių ciklas: „Aš žinau! Aš galiu! Aš gavau darbą!“. Visi šie renginiai orientuoti auklėtinių į karjerą bei įsidarbinimą, o idėja dėl jų kilo VšĮ „Integracijos centras“ atstovėms, įstaigoje vykdančioms Erasmus + projekto „Climb-Over“ veiklas.

Pirmasis šio ciklo renginys jau įvyko rugpjūčio 28 dieną. Jis buvo skirtas psichologiniam savęs ir savo gerųjų savybių atradimui bei įsivertinimui. Jaunuoliai, padedami profesinio augimo konsultantės Linos Danienės, renginio metu galėjo pamąstyti, susidėlioti mintis ir išsiaiškinti tai, kas jiems svarbu, kas domina, kokias stiprybes jie turi ir kaip jas panaudojant galima susikurti galimybes pokyčiams. Jauniems žmonėms dažnai būna sunku apsispręsti ir susirasti jiems tinkančią profesiją, todėl lektorė Lina Danienė motyvavo įstaigos auklėtinius ieškoti, domėtis, kelti sau klausimus ir atrasti tai, kas padėtų užpildyti gyvenimą prasminga, teikiančia džiaugsmą darbine veikla. 

Antroji renginio dalis buvo skirta susipažinimui su gyvenimo aprašymo (dažnai trumpinamo tiesiog CV) koncepcija. Karjeros specialistė Vytautė Jurgaitytė pristatė įstaigos auklėtiniams, kaip tinkamai parengti patrauklų gyvenimo aprašymą, kaip išvengti klaidų, pateikiant informaciją apie save ir sudominti potencialų darbdavį. Karjeros specialistė taip pat patarė, kaip tinkamai susikurti ir parašyti motyvacinį laišką, kad jis akcentuotų asmeninius gebėjimus, atspindėtų įmonės veiklos sritį ir sulauktų atsako iš darbdavio.
Tikslui pasiekti reikia įdėti nemažai pastangų ir žinių. Įstaigoje pradėtas vykdyti karjeros renginių ciklas suteiks jaunuoliams žinių, padės išsiaiškinti individualius norus ir rasti priemones tikslui pasiekti.
Kituose karjeros renginių ciklo dalyse įstaigos auklėtiniai sužinos, kaip elgtis darbo pokalbio metu ir dalyvaus praktiniame žinių patikrinime – darbo pokalbio dėl konkrečios norimos darbo vietos simuliacijoje. Renginius ves kviestiniai ekspertai bei aktoriai.
Kauno nepilnamečių tardymo izoliatorius-pataisos namai dėkoja organizatoriams ir lektoriams už pagalbą resocializacijos procese ir laukia kituose renginiuose.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 3 d. 13:29

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos