Naujienos

Įstaigos darbuotojams mokymai apie pozityvų mąstymą

2019-02-07

Pagal bendradarbiavimo sutartį tarp Marijampolės pataisos namų ir Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, įstaigoje 2019 m. vasario 6 d. įstaigos darbuotojams vyko mokymai tema „Pozityvių santykių kultūra ir efektyvi komunikacija“. Šiuos mokymus vedė interaktyvių, psichologinių, specializuotų ir unikalių seminarų dėstytojas, viešo kalbėjimo ir lyderystės klubo įkūrėjas, seminarų vedėjas – Vygandas Pikčiūnas, turintis 15 metų dėstymo patirtį.

Lektorius susirinkusiems pristatė pozityvaus mąstymo įtaką žmogaus gyvenimui, efektyviai komunikacijai. Susitikimo metu pirmiausia buvo pristatytas metodas, kaip galima įveikti per dieną susikaupusią įtampą. Dalyviai praktiškai išbandė meditacinę relaksaciją, kuri gali tapti puikiu būdu sumažinti stresą. Be to, panašios atsipalaidavimo metodikos dėka galima priimti tinkamus sprendimus, siekiant savo gyvenimo pokyčių. Lektoriaus teigimu, tokie apsisprendimai yra tvirtesni, pozityvesni. Taip pat buvo aptarta, kiek ir kaip mintys įtakoja žmogaus gyvenimą, bei skatinta siekti pusiausvyros visose gyvenimo srityse: darbinėje veikloje, sveikatoje, šeimoje ir poilsyje.

Po paskaitos įstaigos darbuotojai džiaugėsi lektoriaus Vygando Pikčiūno išryškinta galimybe neieškoti neigiamų dalykų, o įvairius dalykus vertinti pozityviai. Mokymų dalyviai teigė, kad bandys kai kurias naujas žinias pritaikyti praktikoje.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 7 d. 16:56
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos