Naujienos

Draudžiamus daiktus nuteistiesiems permetusiam pažeidėjui skirta 1 000 eurų bauda

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Patrulinės grupės pareigūnai, rugpjūčio 5 d. apie 9.55 val. patruliuodami įstaigos prieigose, gavo pranešimą, kad į įstaigos teritoriją buvo permesti du paketai. Operatyviai reaguojant, bėgantis pažeidėjas buvo pastebėtas – gyvenvietėje jis įsėdo į automobilį ir pavojingai manevruodamas, dideliu greičiu išvažiavo iš Pravieniškių gyvenvietės.
Persekiodami vyrą, bandantį išvengti sulaikymo, pataisos pareigūnai susisiekė su policija ir kartu su Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnais, bendrų veiksmų dėka, sulaikė pažeidėją prie Kaišiadorių miesto. „Bėglys“ – pareigūnams gerai žinomas pilietis,  ne kartą sulaikytas po permetimų į pataisos įstaigų teritoriją, baustas administracine tvarka, buvo pristatytas į policijos komisariatą.
Paketuose pareigūnai rado 3 mobiliojo ryšio telefonus, 20  tablečių, apie 150 g mielių, 2  mobiliojo ryšio telefonų įkroviklius, 3 USB laidus.
Policijos pareigūnai žinomam pažeidėjui skyrė 1000 eurų piniginę baudą.
Pravieniškių pataisos namai ir toliau tęs prevencinį darbą, kad į įstaigą nepatektų draudžiami nuteistiesiems turėti daiktai.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 8 d. 16:37

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos