Naujienos

Darbo pasiūlymas

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras siūlo darbą ir į komandą priims profesijos mokytoją (psichologą).
Jūs organizuosite ir dėstysite mokomuosius dalykus ir kitus mokymo renginius Kalėjimų departamento ir jam pavaldžių įstaigų pareigūnų tarnybos vietose, konsultuosite kursantus ir klausytojus. Taip pat teiksite jiems metodines rekomendacijas, nurodymus, kad kursantai gebėtų savarankiškai gilinti paskaitų metu gautas žinias.
Reikalavimai:
- turėti socialinių mokslų studijų srities psichologijos krypties aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu ir pedagogo kvalifikaciją;
- turėti ne mažesnę kaip 1 metų pedagoginio darbo arba darbo bausmių vykdymo sistemoje ar kitose teisėsaugos institucijose patirtį;
- būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, bausmių vykdymo sistemos veiklą reglamentuojančiais teisės aktais, dokumentų rengimo taisyklių reikalavimais ir teisės aktų rengimo rekomendacijomis.
Darbo laikas: 36 val.  trukmės savaitė, nuo 7:45 val. iki 16:00 val. Numatomos komandiruotės.
Darbo užmokestis:  1100 Eur, neatskaičius mokesčių.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 9 d. 12:45

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos