Naujienos

„Climb-over“ projekto interneto puslapis sėkmingesnei nuteistųjų integracijai

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose įgyvendinamo Erasmus + projekto „Climb-Over“ organizatoriai – VšĮ „Integracijos centras“ tęsia prasmingas veiklas, skirtas jaunųjų pažeidėjų įtraukimui į darbą, veiklą ir padedančias išvengti pakartotinio nusikalstamumo. Šį kartą „Climb-Over“ projekto organizatoriai pristato ir dalijasi informacija apie sukurtą produktą – projekto interneto puslapį, kuriame surinkta naudinga informacija išeinantiems iš pataisos namų asmenims, t. y. darbo paieškos portalai, patarimai ieškantiems darbo, trumpalaikis apgyvendinimas, mokymosi galimybės, emocinė pagalba, atviri jaunimo centrai ir kita.

Dėkojame „Climb-Over“ projekto komandai, kuriančiai priemones, kuriomis siekiama kiek įmanoma labiau sumažinti jaunimo galimybes patekti į baudžiamosios teisenos sistemą, didinti jaunimo pasitikėjimą savimi bei parodyti, kad jie gali gyventi prasmingiau.

Kviečiame apsilankyti interneto puslapyje https://www.climb-over.com/lr/lietuva ir rasti reikalingą pagalbą bei atsakymus į rūpimus klausimus.

Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 20 d. 11:49

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos