Naujienos

Buvęs nuteistasis bandė perduoti telefonus nelaisvėje likusiems draugams

Sekmadienį, rugsėjo 13 d., apie 4.00 val. prie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-ojo sektoriaus sulaikytas asmuo, bandęs perduoti nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų – 11 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 3 įkroviklius ir vieną SIM kortelę.

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, turėdami informacijos apie nuteistųjų ketinimus iš laisvės per Pravieniškių pataisos namų atvirosios kolonijos 1-ojo sektoriaus apsaugos tvorą organizuoti draudžiamų daiktų permetimą, kartu su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos saugumo valdymo pareigūnais organizavo pasalą. Apie 4.00 val. buvo pastebėtas įtartinas asmuo, kuris, pastebėjęs atbėgančius pareigūnus, pradėjo sprukti, tačiau buvo sulaikytas. 1996 m. gimimo vyriškis, pasirodo, buvęs šios įstaigos gyventojas, paleistas iš jos š. m. birželio mėn.

Už bandymą perduoti nuteistiesiems draudžiamus daiktus sulaikytam asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Administracinių nusižengimų kodekso 226 str. „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“. Jam gresia bauda iki 3 000 eurų.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 14 d. 12:03

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos