Naujienos

Bendradarbiavimas su biblioteka atveria naujas resocializacijos galimybes

Vakar, rugsėjo 9 d., Šiaulių tardymo izoliatorius, atstovaujamas direktoriaus Sauliaus Rajunčiaus, ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, kuriai atstovavo direktorė Irena Žilinskienė, pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Bendradarbiavimo tikslas – rengti ir vykdyti bendrus projektus, edukacinius užsiėmimus, organizuoti renginius, bendradarbiauti visuomeniniuose renginiuose, teikiant sutarties šalims visokeriopą pagalbą.

Vienas iš numatytų Šiaulių ardymo izoliatoriaus įsipareigojimų – prisidėti prie 2020 m. bibliotekos vykdomo projekto „Biblioteka@ – atvira idėjų ir susitikimų erdvė“ įgyvendinimo įrengiant knygų namelį prie bibliotekos.

Šalia izoliatoriaus įrengtas knygų namelis tapo šiauliečių traukos centru: knygomis dalijasi vaikai, senjorai ir aplinkinių gatvių gyventojai, knygų namelyje paliktas knygas mielai skaito įstaigoje bausmę atliekantys asmenys. Knygų namelį suprojektavo ir pagamino nuteistieji. Resocializacijos skyriaus specialistai viliasi, kad jie savo idėjomis bei darbu prisidės prie knygų namelio įrengimo dalyvaudami ir Šiaulių miesto bibliotekos inicijuotame projekte.

„Džiaugiamės plėsdami savo partnerių ratą ir pasinerdami į vis įvairesnes resocializacijos kryptis. Kiekvienas naujas projektas – tai pagalba ir galimybė suimtiesiems ir nuteistiesiems šviestis, plėsti akiratį, išreikšti save, tiesiogiai prisidėti prie visuomeninių iniciatyvų įgyvendinimo“, sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius S. Rajunčius.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 10 d. 13:17

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos