Naujienos

Žalioji oazė džiugina ir nuteistuosius, ir darbuotojus

2020-08-18

Socialinis projektas „Žalioji oazė“, bausmių vykdymo sistemos įstaigose įgyvendinamas nuo 2015 m., ir toliau džiugina ne tik nuteistuosius, bet ir darbuotojus. Bendromis pastangomis Alytaus pataisos namų aplinka kasmet gražėja – sodinami įvairūs augalai, net sakuros ir bonsai, žaluma ir gyvybė sukuriama net tose vietose, kur buvo tik asfaltas.

Šiemet prie projekto „Žalioji oazė“ įgyvendinimo prisidėjo ir VšĮ „Žmogaus teisių mokymo ir konsultavimo centras“, padovanojęs Alytaus pataisos namams 12 vnt. sakurų medelių. Alytaus pataisos namų resocializacijos specialistai džiaugiasi, kad pavyksta užmegzti kontaktų ir sutikti tokių žmonių, kurie linkę prisidėti ir bendradarbiauti su pataisos namuose dirbančiais pareigūnais ir asmenimis, atliekančiais bausmę.

Tokie projektai ir resocializacijos programos suteikia galimybę nuteistiesiems lengviau integruotis į visuomenę, atrasti save įvairiose srityse, savo darbais ir pastangomis parodyti turimą motyvaciją keistis. Be to, moko komandinio darbo, atsakomybės, formuoja tam tikrus darbo ir socialinius įgūdžius.

 

 

 

 


 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 18 d. 19:15
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?