Naujienos

Sulaikyti asmenys, bandę permesti narkotikus nuteistiesiems

2020-08-10

Rugpjūčio 8 d. sulaikyti du asmenys, bandę į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos teritoriją permesti, kaip įtariama, narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, realizuodami turimą kriminalinės žvalgybos informaciją, ir bendradarbiaudami su Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Saugumo valdymo pareigūnais, rugpjūčio 8 d. prie Pravieniškių PN AK 2-ojo sektoriaus surengė pasalą. Jos metu sulaikyti du asmenys, gim. 1988 ir 1992 m., kurie, kaip įtariama, ketino į pataisos įstaigos teritoriją permesti narkotinių ar psichotropinių medžiagų.

Dėl šio įvykio Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. „Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti“. Abu asmenys uždaryti į areštinę.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 10 d. 17:02
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?