Naujienos

Kalėjimų departamentas atviras socialinėms iniciatyvoms

2020-06-25

Šiandien, birželio 25 d., Kalėjimų departamente vyko susitikimas su socialinio projekto „Stoties Oazė“ iniciatoriais. Susitikimo metu aptartos Kalėjimų departamento ir jam pavaldžių įstaigų galimybės prisidėti prie šio projekto siekiant integruoti į visuomenę socialiai jautrias grupes, taip pat ir žmones, esančius laisvės atėmimo vietose ar išėjusius iš jų, dalyvauti kitose veiklose ieškant geriausių sprendimų šviečiant visuomenę jautriomis socialinėmis temomis bei juos įgyvendinant.

„Labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios pilietinės iniciatyvos, skatinančios kartu kurti saugesnę ir jaukesnę aplinką, ištiesti pagalbos ranką suklupusiam, suklydusiam ar silpnesniam. Ieškome būdų, kaip palengvinti iš mūsų įstaigų į laisvę išėjusiems asmenims kabintis į gyvenimą, ieškoti ne tik darbo, bet ir gyvenimo prasmės. Ir jeigu mūsų bendromis pastangomis bent keli žmonės saugiai ir laimingai įsilies į visuomenę, mums visiems bus tik geriau ir saugiau“, ̶ kalbėjo Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotojas Gintautas Šarauskas.

Socialinis eksperimentas „Stoties Oazė“ ̶ socialiai atsakingų asmenų susivienijimas, kuris siekia apleistą Vilniaus stoties parką paversti saugia visuomenės poreikiams pritaikyta erdve, kurioje veiks ne tik įvairios meninės ir kultūrinės iniciatyvos, bet ir bus sudarytos galimybės įdarbinti žmones iš socialiai jautrių grupių, bus sprendžiamos aktualios socialinės problemos, visuomenės švietimas, įgyvendinamos kito žalos mažinimo priemonės.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 7 d. 10:40
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?