Naujienos

Vilniaus pataisos namuose laikomų asmenų nepasiekė didelė siunta su paslėptomis mobilaus ryšio priemonėmis

2020-06-02

Vilniaus pataisos namuose kai kuriems laisvės atėmimo bausmę atliekantiems asmenims teko nusiminti, kai Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai kartu su Vilniaus pataisos namų 1-ojo saugumo valdymo skyriaus pareigūnais, aptiko ir užkardė nuteistiesiems turėti neleistinus daiktus ir nustatė jų patekimo būdą.

2020 m. birželio 2 d. tikrinant nuteistajam adresuotą siuntinį su drabužiais ir indais siųstą iš Kauno miesto, keptuvės ir dviejų puodų dugnuose įrengtose slėptuvėse rasta ir paimta 16 (šešiolika) įvairių modelių mobiliojo ryšio telefonų aparatų, 25 (dvidešimt penkios) SIM kortelės, 3 (trys) modemai, 3 (trys) internetinio ryšio maršrutizatoriai ir 1 (viena) mobiliajam įrenginiui skirta laisvų rankų įranga.

Dėl bandymo perduoti neleistinus nuteistiesiems turėti daiktus Vilniaus pataisos namuose pradėta administracinio nusižengimo teisenos procedūra.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 straipsnis „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“, numato baudą nuo 1000 (vieno tūkstančio) iki 3000 (trijų tūkstančių) eurų.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 5 d. 11:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?