Naujienos

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos administracija tęsia prevencinių priemonių taikymą bei rūpinasi Pravieniškių miestelio aplinka

2020-06-12

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje, siekiant apsaugoti darbuotojus, suimtuosius ir nuteistuosius nuo koronaviruso COVID-19 bei atsižvelgiant į Laisvės atėmimo vietų įstaigų fizinės apsaugos organizavimo priemonių ir prevencinių veiksmų planą valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo metu, tęsiamos ir vykdomos visos reikiamos prevencinės priemonės.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos administracija rūpinasi ir prižiūri net tik savo įstaigos teritoriją, bet padeda tvarkyti ir Pravieniškių miestelio aplinką.

Nuteistieji aktyviai bei noriai tvarko ir puoselėja savo gyvenamąją ir įstaigos teritorijos aplinką: pjauna žolę, prižiūri „Žaliasias oazes“, rūpinasi Laisvės slėnio augmenija bei grožiu. Nugenėjo medžius, išrinko šiukšles, vazonuose pasodino gėles, padarė suoliukus, išvalė ir sutvarkė miestelio parką. Juk sutvarkytoje aplinkoje, gera pasėdėti, pabendrauti ir pailsėti ar atsipūsti po darbų.

Nuteistieji džiaugiasi, kad gali užsiimti prasminga veikla, būti naudingais kitiems ir įgyti įgūdžių, kurie ne tik padeda reabilituotis, bet ir išlaisvinti mintis, atliekant laisvės atėmimo bausmę, o galbūt, bus naudingi ir ateityje išėjus į laisvę.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 12 d. 12:32
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?