Naujienos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti – viktorina Marijampolės pusiaukelės namuose

2023-03-10

Lietuvos kalėjimų tarnybos Marijampolės kalėjimo specializuotoje atviro tipo bausmės atlikimo vietoje, kurioje nuteistieji intensyviai rengiami paleidimui iš bausmės atlikimo vietos (pusiaukelės namuose), paminėta artėjanti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šiai progai pažymėti buvo surengta viktorina.

 

Vienas iš pusiaukelės namų gyventojų jai iš anksto parengė klausimus: vyko į Marijampolės P. Kriaučiūno viešąją biblioteką, rinko medžiagą, tikrino faktus, parengė vaizdinę medžiagą. Susirinkę į šventinį vakarą, viktorinos dalyviai burtų keliu susibūrė į tris komandas. Po to drauge pasitardami atsakė į trisdešimt įvairiais aspektais su Lietuvos istorija susijusių klausimų. Nugalėtojų komanda ir kiti viktorinos dalyviai buvo apdovanoti simboliškais prizais. Visi kartu padėkojo viktorinos klausimų rengėjui už galimybę prasmingai praleisti laiką. Po žaidimo nugalėtojai susirinkusius vaišino savo saldžiuoju prizu – šakočiu.

 

Toks prasmingas laisvalaikio leidimas yra reikšminga resocializacijos proceso dalis, nes leidžia jame dalyvaujantiems asmenims suformuoti naujus įgūdžius ir vertybines nuostatas.

 
 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 10 d. 10:44