Naujienos

Į Kalėjimų departamento kolektyvą įsiliejo nauja narė

2020-06-10

Nuo šių metų birželio 8-osios dienos į Kalėjimų departamento direktoriaus patarėjo pareigas paskirta Raimonda Čižauskaitė, kuri padės Kalėjimų departamento direktoriui formuoti ir koordinuoti nuteistųjų ir suimtųjų resocializacijos proceso veiksmingumą,  bendrąją bausmių ir probacijos vykdymo sistemos strategiją, Kalėjimų departamentui pavaldžių įstaigų veiklą nuteistųjų ir suimtųjų, laikomų laisvės atėmimo vietose, socialinės reabilitacijos ir probuojamųjų resocializacijos srityje ir valstybės įmonės „Mūsų amatai“ nuteistųjų įtraukimo į užimtumą darbine veikla srityje, įgyvendinti bendradarbiavimą su kitomis Lietuvos Respublikos institucijomis bei visuomeninėmis organizacijomis.

R. Čižauskaitė turi ilgametę patirtį dirbant su nuteistaisiais ir probuojamaisiais, įgyvendinant resocializacijos programas.

Kalėjimų departamentas akcentuoja, kad tinkamas ir pažangus resocializacijos procesas yra vienas svarbiausių bausmių vykdymo sistemos prioritetų, reikalaujantis naujo požiūrio ir strategijos.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 10 d. 22:21
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?