Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Pravieniškių kalėjimuose lankėsi Mykolo Romerio universiteto studentai

2023-03-16

Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių kalėjimuose lankėsi Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijos nuolatinių teisės ir ikiteisminio proceso bakalauro studijų trečio kurso studentai.

 

Kriminalinės žvalgybos valdybos viršininko pavaduotojas Rolandas Vaitkevičius supažindino studentus su įstaiga, jos struktūra, funkcijomis, veikla bei darbo organizavimo principais. Taip pat paaiškino apie pagrindinius nusikaltimus, nuteistų asmenų bausmės atlikimo teisėtumo terminus, kontrolę bei atsakė į studentų pateiktus klausimus.

 

Pravieniškių 1-ojo kalėjimo Resocializacijos skyriaus veiklą kuruojantis Dainius Čekauskas parodė trumpą filmą apie galimybes mokytis ir įgyti specialių kompetencijų,  norint dirbti tam tikrame skyriuje. Vėliau papasakojo apie naujas Resocializacijos skyriaus pareigybes, nuteistųjų laisvalaikį, užimtumą bei kokia vykdoma nuteistųjų socialinė reabilitacija ir intensyvus rengimasis išėjimui į laisvę.

 

Susitikime dalyvavusi Personalo valdymo skyriaus patarėja Daiva Jūrienė trumpai informavo studentus apie visas įsidarbinimo galimybes, darbo principus.

 

Svečiams organizuota ekskursija po pačius kalėjimus, kurios metu Saugumo valdymo skyriaus specialistai išsamiai papasakojo apie pareigūnų kasdienybę ir iššūkius tarnyboje, parodė nuteistųjų kalinimo sąlygas, be to, studentai patys galėjo išvysti ir įvertinti, kaip gyvena nuteistieji.

 

Po susitikimo studentai teigė, kad buvo labai įdomu. Jie džiaugėsi suteikta galimybe pabendrauti su nuteistaisiais - patirta daug įspūdžių, įvertinti jų gyvenimo laisvės atėmimo vietoje aspektai. Studentams ekskursijos metu iškilo daug įvairių klausimų. Išreikštas lūkestis ir dėl darbo pasiūlymų iš įstaigos.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 16 d. 15:59