Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Policijos pareigūnė pasakojo nuteistiesiems apie savo tarnybą

2023-03-24

Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 1-ojo kalėjimo Resocializacijos skyriaus specialistė kartu su nuteistaisiais, atliekančiais bausmę atviro ir pusiau atviro tipo bausmės atlikimo vietoje, dalyvavo Pravieniškių bibliotekoje vykusiame susitikime su Kaišiadorių rajono bendruomenės policijos pareigūne Neringa Perlyte – Alioniene.

 

Toks susitikimas ir pokalbis organizuotas siekiant padėti nuteistiesiems geriau integruotis į visuomenę, praplėsti savo žinias, susipažinti su policijos darbu. Policijos pareigūnė pasakojo apie tai, kad Lietuvos policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.” yra ne tik skambūs žodžiai, bet ir yra tikroji policijos misija. Ginti – žmogaus teises ir laisves, saugoti – visuomenę ir valstybę, padėti – žmogui, šeimai ir bendruomenei.

 

Pareigūnė kalbėjo apie savo tarnybos policijoje patirtį, kaip atrodo jos darbo diena, supažindino su policijoje naudojamomis specialiosiomis priemonėmis, kokia specializuota įranga yra policijos automobilyje. Ji apžvelgė pareigūnų ir bendruomenių bendrą veiklą gyventojų saugios aplinkos užtikrinimo, saugios kaimynystės kūrimo, smurto artimoje aplinkos mažinimo, saugaus eismo užtikrinimo klausimais, pasidžiaugė, kad vyksta glaudus bendradarbiavimas su gyventojais. Be to, nuteistieji dalyvavo ir savo žinias išbandė viktorinoje.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 24 d. 11:35