Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Nuteistieji prisidėjo prie Marijampolėje organizuotos inkilų kėlimo akcijos

2023-03-17

Lietuvos kalėjimų tarnybos Marijampolės kalėjimo nuteistieji, atliekantys bausmę specializuoto ir atviro tipo sąlygomis, kartu su užimtumo specialistais, atsiliepė į Marijampolės kultūros centro kvietimą dalyvauti inkilų kėlimo šventėje.

 

Nuteistieji patys pagamino inkilus, kuriuose galėtų gyventi į Lietuvą sugrįžę paukščiai. Šiemet inkilus iškelti buvo nuspręsta Marijampolės Pašešupio parke. Renginyje dalyvavo gausybė įvairių įmonių bei organizacijų, kuriosprisidėjo, kad sparnuočiai turėtų, kur prisiglausti ir perėti naujas vadas.

 

Inkilų kėlimas - sveikintina iniciatyva, galinti padėti išsaugoti tam tikras paukščių rūšis, kurių išlikimui inkilai labai svarbūs. Inkiluose perintys paukščiai saugo medžius, atlieka ir sanitarų vaidmenį, palaiko gamtos įvairovę ir ekosistemų tvarumą.

 

Inkilų kėlimo renginio bendras rezultatas buvo akivaizdus ir džiuginantis dalyvius bei Marijampolės gyventojus. Savivaldybės atstovai padėkojo renginio dalyviams už bendradarbiavimą. Marijampolės kalėjimo darbuotojai bei nuteistieji dėkoja Marijampolės kultūros centrui bei savivaldybei už kvietimą bei iniciatyvą, organizuojant įvairaus pobūdžio renginius.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 17 d. 13:34