Naujienos

M. Romerio universiteto studentai lankėsi Pravieniškių kalėjimuose

2023-04-04

Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių kalėjimuose lankėsi Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijos nuolatinių teisės ir ikiteisminio proceso bakalauro studijų trečio kurso studentai.

 

Personalo valdymo skyriaus patarėja Daiva Jūrienė supažindino studentus su įstaiga, jos struktūra, funkcijomis, veikla bei darbo organizavimo principais. Darbuotoja parodė trumpą filmą apie galimybes mokytis ir įgyti specialių kompetencijų, norint dirbti tam tikrame skyriuje bei informavo studentus apie visas įsidarbinimo galimybes, darbo principus.

 

Svečiams organizuota ekskursija po pačius kalėjimus, kurios metu Saugumo valdymo skyriaus specialistai išsamiai papasakojo apie pareigūnų kasdienybę ir iššūkius tarnyboje, parodė nuteistųjų kalinimo sąlygas, be to, studentai patys galėjo išvysti ir įvertinti, kaip gyvena nuteistieji. Kriminalinės žvalgybos valdybos viršininko pavaduotojas Rolandas Vaitkevičius papasakojo apie dažniausius nusikaltimus, nuteistų asmenų bausmės atlikimo teisėtumo terminus, kontrolę bei atsakė į studentų pateiktus klausimus.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. balandžio 4 d. 14:14