Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Iš Marijampolės ligoninės pasišalino nuteistasis

2023-04-01

ATNAUJINTA INFORMACIJA!

 

Lietuvos kalėjimų tarnyba informuoja, kad šiandien apie 10.13 val. Marijampolės mieste policijos pareigūnai sulaikė iš Marijampolės ligoninės pasišalinusį nuteistąjį Jevgenij Vorobjov (g. 1982 m.) ir pristatė į Marijampolės kalėjimą.

 

Dėkojame Lietuvos policijos pareigūnams, kurie sulaikė bėglį, Kauno apygardos Marijampolės apylinkės prokurorams bei žiniasklaidos atstovams, visuomenei, kurie dalinosi informacija.

 

Dėl šio įvykio Lietuvos kalėjimų tarnybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 241 str. 1 d. (Kalinio pabėgimas). Taip pat bus atliekamas tarnybinis patikrinimas, siekiant išsiaiškinti kokiomis aplinkybėmis nuteistasis pasišalino iš ligoninės, nors pareigūnai budėjo šalia, ar jie tinkamai atliko tarnybines pareigas ir pan.


Lietuvos kalėjimų tarnyba informuoja, kad balandžio 1 d. vakare iš Marijampolės ligoninės savavališkai pasišalino nuteistasis Jevgenij Vorobjov, gimęs 1982 metais. Nuteistojo požymiai: akys – rudos, plaukų spalva – juoda, ūgis – 184 cm, apsirengęs ligoninės pižama, dėvėjo tamsios spalvos kelnes, pūstą striukę su baltu dryžiu šone. Išskirtinis bruožas ant kairio žando esantis randas. Nuteistasis atlikinėjo bausmę Lietuvos kalėjimų tarnybos Marijampolės kalėjime ir buvo pristatytas į ligoninę.

 

Nedelsiant buvo pradėta pasišalinusio nuteistojo paieška. Jai vykdyti sutelktos Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos ir Lietuvos policijos pareigūnų pajėgos.

 

Pastebėjus šį asmenį, prašome nedelsiant pranešti skubios pagalbos telefonu 112.

 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. balandžio 4 d. 15:52