Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Tęsiamas bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Čekijos kalėjimų tarnybų

2023-04-06

Kovo 28 – 30 dienomis Lietuvos kalėjimų tarnybos (LKT) direktoriaus Virginijaus Kulikausko vadovaujama delegacija lankėsi Čekijos Respublikoje, kur domėjosi bausmių vykdymo sistema ir aptarė dvišalį bendradarbiavimą.

 

Vizito metu buvo apsilankyta Čekijos Respublikos Kalėjimų tarnyboje ir trijuose kalėjimuose, kur dėmesys skirtas nuteistųjų gyvenimo, užimtumo sąlygoms, laisvės atėmimo vietų infrastruktūrai, darbuotojų darbo sąlygoms. Taip pat buvo apsilankyta Čekijos Respublikos kalėjimų tarnybos Akademijoje, kur asmenys, norintys dirbti pataisos sistemoje, išklauso įvadinį kursą. Su kolegomis iš Čekijos aptartos šalių bausmių vykdymo sistemų veiklos kryptys, tolesnės bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Čekijos Respublikos kalėjimų tarnybų perspektyvos, pasikeista gerąja profesine patirtimi ir idėjomis.

 

„Kaimyninių šalių partnerystė padeda keistis informacija ir gerąja praktika, suteikia galimybę geriau susipažinti su Čekijos bausmių vykdymo sistema ir stiprinti komunikaciją ir bendradarbiavimą“, - sako LKT direktorius  V. Kulikauskas.

 

Konstatuota, kad Čekijos ir Lietuvos kalėjimų tarnybos turėtų glaudžiau bendradarbiauti kinologijos ir prevencinių grupių taktinio parengimo srityse, tobulinant konvojavimo įgūdžius bei dalinantis informacija apie nuteistųjų įdarbinimo galimybes.

 

Lietuvos ir Čekijos Respublikos Kalėjimų tarnybų bendradarbiavimas vyksta nuo 2011 metų.

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. balandžio 6 d. 08:11